Logo

Poznaj historię Mooveno

W 2016 roku w głowach grupy innowatorów z branży automotive powstała koncepcja stworzenia pierwszej w Polsce sieci ręcznych myjni samochodowych. Od samego początku przyświecała im idea zbudowania rozwiązania o największym zasięgu oraz jak najwyższej funkcjonalności dla użytkowników samochodów.

Misja Mooveno, to konsolidacja najważniejszych usług i procesów związanych z zarządzaniem mobilnością i umożliwienie firmom transformacji cyfrowej w kierunku zrównoważonej mobilności

Tomasz Czerniejewski

--------   CEO & Co-founder

CEO Mooveno

Nowatorskie rozwiązanie

Mooveno to odpowiedź na potrzeby użytkowników pragnących wygodnego dostępu do najważniejszych usług branży automotive.

To innowacyjne nie tylko w skali Polski, ale również świata rozwiązanie oparte na subskrypcyjnym modelu płatności, skierowane zarówno do osób profesjonalnie zarządzających flotą pojazdów, jak i użytkowników indywidualnych.

mock-up
Nagroda

Zwycięzca Plebiscytu
Fleet Derby

Usługa MultiWash zwyciężyła w prestiżowym plebiscycie FLEET DERBY 2020 i 2022, w kategorii najbardziej ekologiczne rozwiązania dla flot samochodowych.

Wyróżnienie to przyznawane jest na podstawie głosowania osób z branży automotive, a według informacji od organizatora plebiscytu Miesięcznika Fleet, na MultiWash oddano najwięcej głosów!

Mooveno w liczbach

numbers mooveno

MOOVENO W LICZBACH

Ponad 700 myjni ręcznych

Pracownik myjni ręcznej profesjonalnie umyje Twój samochód, a także posprząta wnętrze pojazdu. Mycie ręczne jest bardziej dokładne i delikatne, przez co pojazdy są utrzymywane w lepszym stanie technicznym. Wszystkie nasze myjnie partnerskie mają najwyższy, standaryzowany poziom świadczenia usług oraz podlegają certyfikacji.

numbers mooveno

MOOVENO W LICZBACH

Ponad 3000 stacji ładowania

Zyskasz dostęp do jednej z największych sieci ładowania pojazdów w kraju – w kilka sekund wyszukasz pobliskie ładowarki oraz sprawdzisz: ich dostępność, informację o cenie i szacowanym czasie ładowania pojazdu. Wszystko dzięki jednej aplikacji – bez konieczności użycia kard RFiD i z najwyższą troską o dobro planety.

numbers mooveno

MOOVENO W LICZBACH

Nawet o 70% bardziej ekologiczna flota

Czy wiesz, że korzystając z usług Mooveno, chronisz środowisko naturalne? Myjnie ręczne zużywają znacznie mniej wody (aż do 63 mln zaoszczędzonych litrów) i prądu od automatycznych, dlatego korzystanie z nich ma istotny wpływ na zmniejszenie śladu węglowego oraz redukcję emisji CO2 do atmosfery – nawet o 740 ton!

numbers mooveno

MOOVENO W LICZBACH

Ponad 41K zadowolonych użytkowników

Mooveno to wygodne narzędzie dla każdego kierowcy, oferujące wszystkie najważniejsze usługi mobilności w jednej aplikacji. Zaledwie kilka kliknięć – tylko tyle będzie Ci potrzebne do rezerwacji wizyty w myjni lub opłacenia parkingu. Zapewnij swoim pracownikom benefit pracowniczy i zostań jednym z ponad 41 tys. tysięcy zadowolonych użytkowników!

numbers mooveno

MOOVENO W LICZBACH

Do 40% oszczędności kosztów obsługi floty

Subskrypcja to regularne płatności, ale też – regularne oszczędności! Nawet 40% - tyle oszczędzisz, decydując się na usługi Mooveno. Zredukuj koszt obsługi swojej floty niemal o połowę i korzystaj z usług Mooveno w wygodnej aplikacji. A rozliczenie? Dostaniesz od nas jedną fakturę i zawsze będziesz mieć porządek w papierach!

numbers mooveno

MOOVENO W LICZBACH

Monitoring umożliwiający podtrzymanie wartości auta nawet o 15%

Dzięki Mooveno będziesz mieć stałą kontrolę nad stanem Twojej floty. Pracownicy jednej z ponad 700 myjni ręcznych co miesiąc wykonają dokładny monitoring pojazdów i wykryją ewentualne szkody. Pomoże Ci to w zapewnieniu lepszej ochrony majątku firmowego oraz przełoży się na ostrożniejszą jazdę i mniejszą ilość drobnych uszkodzeń.

numbers mooveno

MOOVENO W LICZBACH

Ponad 330K zrealizowanych usług

Systematycznie zwiększamy liczbę Klientów, świadcząc usługi na wysokim, standaryzowanym poziomie. Naszymi Partnerami – w myjniach i poza nimi – są wyłącznie doświadczeni profesjonaliści, którzy wspólnie z nami dbają o wysoką satysfakcję wszystkich użytkowników aplikacji. Zapewnimy ją również Tobie oraz kierowcom Twojej floty.

numbers mooveno

MOOVENO W LICZBACH

Ponad 180 Klientów B2B

W gronie naszych Klientów znajdują się zarówno największe korporacje, jak i średnie przedsiębiorstwa oraz mniejsze firmy. Niezależnie od wielkości – każdy Klient jest dla nas największym priorytetem, a możliwość dostarczania Twojej firmie wartościowych, proekologicznych usług – będzie dla nas największym wyróżnieniem i radością.

Napisali o nas

Slide 1 of 3
Fleet logoForbes logo
Isb Tech logoMamStartup logo
MyCompany logoPuls logo
Fleet logoForbes logo
Isb Tech logoMamStartup logo
MyCompany logoPuls logo
Fleet logoForbes logo
Isb Tech logoMamStartup logo
MyCompany logoPuls logo

Porozmawiajmy o Twojej flocie

Chcesz zmniejszyć ślad węglowy i zoptymalizować koszty swojej floty? A może masz pytanie lub chcesz podzielić się z nami swoim spostrzeżeniem? Daj znać, czego potrzebujesz - chętnie z Tobą porozmawiamy!

Zapraszamy do kontaktu

Wyślij email

Logo

Aplikacja mobilności dla kierowców z ofertą dla firm i Klientów indywidualnych.

Poznaj nas bliżej

Social Media

© 2024 Mooveno. Wszystkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności